مراسم دهه اول محرم 1441

سخنران:
حجت الاسلام دکتر کاظمی
مداحان:
حاج محمدرضا بذری
کربلایی جبار بذری
زمان:
از جمعه 98/6/8 به مدت 12 شب
ساعت 21:15
مکان:
امام زاده عبدالله(ع) بابل
هیات یافاطمه الزهرا(س) بابل

 

lack_medium_small_squa

مراسم بعدی

بسم الله الرّحمن الرّحیم


مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای:

در قضایای گوناگون دنیای اسلام -در قضیّه‌ی سوریه، در قضیّه‌ی عراق، در قضیّه‌ی بحرین- اگر لطمه‌ای و ضرری به مسلمانها می خورَد، آمریکایی‌ها شریک در جرم و جنایتند؛ پشتیبانی آنها است که موجب می شود این وقیحها، این بی‌شرمها، بتوانند این‌جور جنایت کنند و خیانت کنند و از پشت خنجر به قلب امّت اسلامی وارد بکنند.۱۷/ ۱۳۹۵/۰۶

در روزهایی که شاهد حمایت همه جانبه دولت های غربی و نیز تعدادی از دولت های کشورهای اسلامی و همزمان سکوت خفّت بار تعدادی دیگر از این کشورها در قبال جنایات صورت گرفته در به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم کشورهای یمن، سوریه و عراق توسط تروریست های تکفیری و عمّال استکبار جهانی هستیم، بار دیگر جنایت حاکمان سفّاک بحرین در به شهادت رساندن سه جوان بحرینی به نام های «عباس السمیع، علی السنکیس و سامی مشیمع» در 26 دی ماه، قلوب مسلمانان و آزادگان را در سر تا سر جهان به درد آورد.
امّت اسلامی هنوز فجایعی که تاکنون توسّط آل خلیفه صورت گرفته است، همچون: سرکوب اعتراضات صلح آمیز مردم در جهت ستاندن حقوق اوّلیه سیاسی خود و به خاک خون کشیدن آنها، به زندان افکندن رهبران فکری, علما و روحانیون بحرین و در صدر آنها و پیش از فاجعه اخیر هتک حرمت به عالم برجسته بحرینی آیت اللّه شیخ عیسی احمد قاسم و سلب تابعیت از ایشان را از یاد نبرده است.
شهادت این سه جوان بحرینی و جنایاتی که در قبال مردم مظلوم بحرین از سوی ظالمانِ حاکم بر آن بلاد صورت می گیرد نکات مهمی را به ذهن متبادر می کند که لزوم هوشیاری بیش از پیش امت اسلامی را می طلبد:
1. این جنایات آن چنان که دولت های غربی و دولت های مرتجع منطقه و رسانه هایشان می نمایانند، ابداً نباید مقابله مذهبی بین شیعه و سنّی را به ذهن متبادر کند؛ آن چنان که از متن سخنان و شعارهای اعتراضی رهبران و مردم بحرین نیز همین بر می آید و نوع مقابله حکومت با این اعتراضات مسالمت آمیز نیز یزیدی بودن مشی آنها را اثبات کرده است.
2. در این میان نباید نقش حامیان حکومت آل خلیفه، همچون امریکا و انگلیس که مدّعیان دروغین حقوق بشر و مُبدعان استانداردهای دوگانه در این زمینه اند و نیز رژیم آل سعود که بی وقفه و همه جانبه از حکومت نامشروع آل خلیفه بر بحرین پشتیبانی می کنند را از یاد برد.
3. حمایت جمهوری اسلامی ایران آن چنان که رسانه های معاند ادعا می کنند، دعوایی بین جوامع اسلامی، مقابله بین عرب و عجم و یا شیعه گری نمی باشد؛ چرا که اگر این گونه بود نباید از مسلمانان فلسطین، یمن، سوریه، عراق و دیگر بلاد اسلامی هیچگونه حمایتی انجام می شد.
آنچه که این روزها بر همگان مشخص گردیده است، این مسئله می باشد که رژیم آل خلیفه به آلت دست امریکا برای اجرای سیاست های مورد نظرش تبدیل شده است؛ آنگونه که جنایات متعدد این رژیم در قبال مردم مظلوم بحرین، رهنمونش به دره نیستی باشد و موعد سقوط حکومت ستمگرانه شان را نزدیک تر نماید و زودا که آتش خشم مردم ستم دیده بحرین این واقعیت را محقق نماید.

وسَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَیّ مَنقَلَبٍ ینقَلِبون

هیئت یا فاطمة الزهرا(س) شهرستان بابل

اضافه کردن نظر