مراسم دهه اول محرم 1441

سخنران:
حجت الاسلام دکتر کاظمی
مداحان:
حاج محمدرضا بذری
کربلایی جبار بذری
زمان:
از جمعه 98/6/8 به مدت 12 شب
ساعت 21:15
مکان:
امام زاده عبدالله(ع) بابل
هیات یافاطمه الزهرا(س) بابل

 

lack_medium_small_squa

مراسم بعدی

حجت الاسلام و المسلمین کاظمی در شب تاسوعای حسینی خدمت عزاداران حسینی بیان نمودند: قرار نیست ما به هر شخصی گردن مان را به خاطر مجلس امام حسین(ع) کج کنیم، هر کسی لایق نیست برای مجلس امام حسین(ع) خرج کند.

حضرت فرمود هیهات من الذله؛ آن ها که کم لطفی می کنند و می گویند از کربلا درس مذاکره گرفتیم، آن چه از تاریخ می خوانی مرد باش بقیه اش را هم بخوان؛ در ادامه تاریخ نوشته وقتی ‍پیشنهاد مذاکره به حضرت رسید آن را پاره کرد و انداخت. آقا فرمود هر کسی که می خواهد مثل من فکر کند با کسی که در طول تاریخ فکرش مانند یزید است مذاکره نمی کند. امروز هم بعضی از هم لباسی های ما  به این قیام سیدالشهدا(ع) خیانت می کنند. نمی شود شما هم بگویید حسین(ع) و هم بگویید آمریکا به من چه، آن روز به خاک ذلت کشیده می شوی. وقتی شمر ملعون برای حضرت ابوالفضل(ع) و برادرانش امانت نامه آورد، اولا حضرت عباس(ع) از خیمه بیرون نیامد امامش دستور داد برو ببین چه می گوید، حضرت عباس(ع) به او می گوید خدا تو و امانت نامه ات را لعنت کند که آبروی عباس(ع) را بردی و دل خواهر حسین ابن علی(ع) را شکاندی.

ارزش و ضد ارزش جا به جا می شود٫ حجاب روزی در این مملکت ارزش بود امروز کسی که مشکی برای امام حسین(ع) می پوشد نمی تواند به یک بی حجاب تذکر دهد. عقب نشینی کنی دشمن نمی گوید همین حجاب است، حجاب را ول کنی می آید جلوتر. هر چه عقب نشینی بکنی دشمن مثل جنگ شهری خانه به خانه جلوتر می آید اما اگر ایستادگی کنی خدا با توست. کدخدای واقعی عالم امام زمان(عج) است نه ترامپ. بابا این ها از دشمنان دستگیری می کنند آن وقت من و شمای بچه شیعه را رها می کنند؟!

محرم، محرم نیست اگر مرا با قران و نماز آشنا نکند. این سینه زنی ها باید برآیندی داشته باشد مثل حسین که می شوی اگر خود حسین(ع) نمی شوی، ببین در ظهر عاشورا می ایستد و نمازش را اول وقت می خواند.

وقتی امام صادق(ع) می خواهد از ابوالفضل(ع) نام ببرد می فرماید السلام علیک یا عبدالصالح، عبد صالح در همه ی زمینه ها است. مطیع محض امام است. گره افتاد به زندگی ات بگو عباس جان کمکم کن، من سینه زن توام.

اضافه کردن نظر