مراسم دهه اول محرم 1441

سخنران:
حجت الاسلام دکتر کاظمی
مداحان:
حاج محمدرضا بذری
کربلایی جبار بذری
زمان:
از جمعه 98/6/8 به مدت 12 شب
ساعت 21:15
مکان:
امام زاده عبدالله(ع) بابل
هیات یافاطمه الزهرا(س) بابل

 

lack_medium_small_squa

مراسم بعدی

حجت الاسلام و المسلمین کاظمی در شب عاشورای حسینی خدمت عزاداران حسینی بیان نمودند: چطور شد که جنگ نرم دشمن کار را در کربلا به اینجا رساند که امت کارشان به اینجا کشیده شد. آقا امشب بیعت را برداشت و فرمود هرکسی می خواهد برود دست بچه های من را هم بگیرد و برود این جا اولین جایی است که حضرت ابوالفضل(ع) در مقابل سیدالشهداء(ع) حرف زد و فرمود کجا برویم، بعد از حضرت ابوالفضل(ع) یک به یک یاران رجز خوانی می کنند. حتی امشب دو جا هم برای حضرت امان نامه سفید امضا آوردند. آن ها که کم لطفی می کنند در مسائل سیاسی، کمترین پیشنهاد این بود که نیمی از حکومت را به ایشان واگذارمی کردند حضرت فرمود هیهات من الذله. امشب نه شب قدر عرفا بلکه ما تجدیدی هاست؛ شب قدری که شهدا یک ساعته ره صد ساله را طی کردند و با اربابشان رفیق شدند.

حبیب ان مظاهر را در عالم رویای صادقه دیدند گفتند آیا آرزوی دنیایی داری که دوست داری خدا برآورده کند؟  گفت یک بار دیگر خدا به من رجعت دهد یک شب در مجلس عزاداری اباعبدالله(ع) شرکت کنم یعنی حبیب با این مقامش به تو غبطه می خورد.

مسلمان نه، کشور شیعه نه، کشوری مثل هندوستان رهبرش می گوید من اگر حسین(ع) داشتم دنیا را فتح می کردم.

شهید زین الدین کسی که نخبه ی این مملکت بود، بورسیه شده بود در آلمان پدرش می گفت بعد از مدتی رفتم به او سر بزنم، داشتیم برمی گشتیم به سمت خوابگاه، دیدم مهدی دست من را فشار می دهد می گوید باور می کنی مهدی تو شش ماهی که اینجاست به اندازه ی امروز تو سر و گوشش نجنبید هر چیزی را نگاه کند. همین مهدی زین الدین فرمانده لشکر می خواهد روغن ماشین لشکرعوض کند می برد تعمیرگاه لشکر می بیند یک سرباز هست دارد لباس های چرکی اش را می شورد می گوید می شود روغن ماشین را عوض کنی می گوید مگر نمی بینی دارم لباس هایم را می شورم، مهدی زین الدین فرمانده لشگر به او می گوید لباس هایت را بده من برای تو بشورم تو روغن را عوض کن، نمی گوید من فرمانده لشگرم.

امشب با اربابت قرار بگذار، تو کمکم کن من بتوانم نمازهایم را اول وقت بخوانم، برآیندش را در مجالس امام حسین(ع) هم می بینی چه حالی به تو دست می دهد.

 

اضافه کردن نظر